Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równocześnie, żeby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Zależy Tobie na tym, aby Twoje dzieci były w całości bezpieczne, a równocześnie bawiły się w istocie wyśmienicie? Wyszukujesz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do kształcenia i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji poprzez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim potomkiem możesz posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odszukasz tu rozrywkę nienagannie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niesłychanie cierpliwie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko wnikliwie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednakże, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje profesjonalne dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, jednak także ich bezpieczeństwo. Właśnie dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym duży nacisk położony jest na to, by dzieci były w zasadzie bezpieczne. W naszym centrum znalazły się jedynie takie gadżety, do wykonania których wykorzystano profesjonalne materiały. Zależy nam na tym, by wszystkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno poszukiwać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie również są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem lub ewentualnie córką do naszego centrum, nie musisz w następstwie tego obawiać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, by stworzyć przestrzeń, która będzie bezbłędnie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało także pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to także idealny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest wymagane do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była właściwie bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *