Jakim sposobem przygotować sylwetkę na lato?

Posiadanie szczupłej sylwetki to utopia dużej grupy osób, niemniej jednak nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Czasem nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednakże dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, inaczej wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu, a także daje niezmiernie błyskotliwe rezultaty.

Co to liposukcja ultradźwiękowa?

Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, ponieważ potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, bo tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o wiele prędzej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w przypadku stereotypowej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a również dla osób, jakie mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki lub nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a wyniki widoczne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, bo zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od pragnień można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, by ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto również zadbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, żeby podkreślić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeżeli jest kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub trening z elektrostymulacją. Oferujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale wolno odszukać na naszej domenie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts